De Native cultuur

Onze medewerkers zijn bevlogen adviseurs, steeds op zoek naar ontwikkeling in ons vakgebied en betrokken bij opgaven van onze klanten op authentieke wijze:

Zeggen wat nodig is, eerlijk en oprecht, altijd op een respectvolle manier

Vanaf de start van Native is kennis vergaren, praktisch en toepasbaar maken en het delen ervan de drijfveer van het team. Dit zit in het DNA van het bedrijf en onze medewerkers. We zijn leergierig en nieuwsgierig en volgen ontwikkelingen op de voet.

Omdat we de opgedane kennis en ervaring breed willen delen en benutten ontwikkelen we hulpmiddelen, werkmethoden en visualisaties. Dit doen we met al onze collega’s die samenwerken in kennisgroepen die aansluiten bij onze aandachtsgebieden.

 

We zijn nieuwsgierig en kijken met een open mind naar elk vraagstuk

We kiezen als bedrijf en als medewerkers bewust voor het werken voor en aan de publieke sector, omdat we zien dat de digitale transformatie kansen biedt voor verdere ontwikkeling van bedrijfsvoering en dienstverlening. En zo samen met onze klanten maatschappelijk meerwaarde creëren.

Juist daarom zijn wij verbinders.

Werken bij Native?

Als je dezelfde drijfveren hebt als wij, om de publieke sector vooruit te helpen met de digitale transformatie, verbind je dan met ons!

Wij zoeken niet alleen nieuwe collega’s, ook ZZP-ers die zich aan ons netwerk willen verbinden zijn welkom. Door de constante groei in adviesopdrachten en de vraag voor de invulling van interim opdrachten kunnen we op alle kennis- en ervaringsniveaus van Native nieuwe collega’s gebruiken.

Samen blijven we ons innoveren en ontwikkelen, als individu en als team. Daarmee creëren we meerwaarde voor onze klanten en onszelf.

  • Strategisch adviseur datagedreven werken - met maatschappelijke impact
  • 32-40 uur

    ICT adviseur / ICT projectleider
  • 32-40 uur

    Young Professional ICT/informatiemanagement voor het publieke domein
  • 32-40 uur

    Consultant Business & IT voor het publieke domein

Ons team

Jacqueline Iliohan

Jacqueline Iliohan

Adviseur

j.iliohan@nativeconsutling.nl

Martin van Dijk

Martin van Dijk

Partner / Adviseur

m.van.dijk@nativeconsulting.nl

Ramona Pakvis

Ramona Pakvis

Adviseur informatieveiligheid en privacy

r.pakvis@nativeconsulting.nl

Belinda Dokman

Belinda Dokman

Officemanager

b.dokman@nativeconsulting.nl

Rob Cortjens

Rob Cortjens

Partner / Adviseur

r.cortjens@nativeconsulting.nl

Jelle Gotjé

Jelle Gotjé

Partner / Adviseur

j.gotje@nativeconsulting.nl

Mariëlle Hulsegge

Mariëlle Hulsegge

Adviseur datagedreven werken / managementteam lid

m.hulsegge@nativeconsulting.nl

Eric van Dijk

Eric van Dijk

Adviseur informatiemanagement

e.van.dijk@nativeconsulting.nl

Thomas Beniers

Thomas Beniers

Adviseur

t.beniers@nativeconsulting.nl

Wouter van Veen

Wouter van Veen

Adviseur dienstverlening

w.van.veen@nativevonsulting.nl

Manouk Schoonenboom

Manouk Schoonenboom

Adviseur

m.schoonenboom@nativeconsulting.nl

Maarten Derksen

Maarten Derksen

Adviseur ICT

m.derksen@nativeconsulting.nl

Jacko Kuppens

Jacko Kuppens

Adviseur informatiemanagement

j.kuppens@nativeconsulting.nl

André van den Reek

André van den Reek

Grafisch Vormgever / Marketing specialist

a.van.den.reek@nativeconsulting.nl