Team

Ons team

Martin van Dijk

Martin van Dijk

Partner / Adviseur

06 - 24632058

m.van.dijk@nativeconsulting.nl

Ramona Pakvis

Ramona Pakvis

Adviseur informatieveiligheid en privacy

06 - 15567357

r.pakvis@nativeconsulting.nl

Belinda Dokman

Belinda Dokman

Officemanager

06 - 52311890

b.dokman@nativeconsulting.nl

Rob Cortjens

Rob Cortjens

Partner / Adviseur

06 - 21508683

r.cortjens@nativeconsulting.nl

Jelle Gotjé

Jelle Gotjé

Adviseur/ Managementteam lid

06 - 22933575

j.gotje@nativeconsulting.nl

Mariëlle Hulsegge

Mariëlle Hulsegge

Adviseur datagedreven werken

06 - 11310526

m.hulsegge@nativeconsulting.nl

Eric van Dijk

Eric van Dijk

Adviseur informatiemanagement

06 - 38204526

e.van.dijk@nativeconsulting.nl

Thomas Beniers

Thomas Beniers

Adviseur

06 - 54290486

t.beniers@nativeconsulting.nl

Wouter van Veen

Wouter van Veen

Adviseur dienstverlening

06 - 41426223

w.van.veen@nativevonsulting.nl

Manouk Schoonenboom

Manouk Schoonenboom

Adviseur

06 - 52526280

m.schoonenboom@nativeconsulting.nl

Richard Lekkerkerk

Richard Lekkerkerk

Adviseur informatiemanagement

06 - 50895103

r.lekkerkerk@nativeconsulting.nl

Maarten Derksen

Maarten Derksen

Adviseur ICT

06 - 28259046

m.derksen@nativeconsulting.nl

Abel van Dijk

Abel van Dijk

Adviseur

06 - 11231951

a.van.dijk@nativeconsulting.nl

Jacko Kuppens

Jacko Kuppens

Adviseur informatiemanagement

06 - 29093937

j.kuppens@nativeconsulting.nl

André van den Reek

André van den Reek

Marketing specialist

06 - 24632931

a.van.den.reek@nativeconsulting.nl

Werken bij Native?

Als je dezelfde drijfveren hebt als wij, om de publieke sector vooruit te helpen met de digitale transformatie, verbind je dan met ons!

Wij zoeken niet alleen nieuwe collega’s, ook ZZP-ers die zich aan ons netwerk willen verbinden zijn welkom. Door de constante groei in adviesopdrachten en de vraag voor de invulling van interim opdrachten kunnen we op alle kennis- en ervaringsniveaus van Native nieuwe collega’s gebruiken.

Samen blijven we ons innoveren en ontwikkelen, als individu en als team. Daarmee creëren we meerwaarde voor onze klanten en onszelf.

  • 32-40 uur

    ICT adviseur / ICT projectleider
  • 32-40 uur

    Young Professional ICT/informatiemanagement voor het publieke domein
  • 32-40 uur

    Consultant Business & IT voor het publieke domein