Team

Ons team

Stijn de Romph

Stijn de Romph

Adviseur

s.de.romph@nativeconsulting.nl

Madelon King

Madelon King

Adviseur

m.king@nativeconsulting.nl

Ollie Peijnenburg

Ollie Peijnenburg

Adviseur

O.peijnenburg@nativeconsulting.nl

Tessa Koelewijn

Tessa Koelewijn

Adviseur

t.koelewijn@nativeconsulting.nl

Jelle Gotjé

Jelle Gotjé

Partner / Adviseur

j.gotje@nativeconsulting.nl

Rob Cortjens

Rob Cortjens

Partner / Adviseur

r.cortjens@nativeconsulting.nl

Martin van Dijk

Martin van Dijk

Partner / Adviseur

m.van.dijk@nativeconsulting.nl

Lianne van der Meel

Lianne van der Meel

Adviseur

l.van.der.meel@nativeconsulting.nl

Reinier Renskers

Reinier Renskers

Adviseur

r.renskers@nativeconsulting.nl

Maikel Hof

Maikel Hof

Adviseur

m.hof@nativeconsulting.nl

Belinda Dokman

Belinda Dokman

Officemanager

b.dokman@nativeconsulting.nl

Thomas Beniers

Thomas Beniers

Adviseur

t.beniers@nativeconsulting.nl

Maarten Derksen

Maarten Derksen

Adviseur

m.derksen@nativeconsulting.nl

Jacko Kuppens

Jacko Kuppens

Adviseur

j.kuppens@nativeconsulting.nl

André van den Reek

André van den Reek

Grafisch Vormgever / Marketing specialist

a.van.den.reek@nativeconsulting.nl

Karlijn Ligtenberg

Karlijn Ligtenberg

Adviseur

k.ligtenberg@nativeconsulting.nl

Werken bij Native?

Als je dezelfde drijfveren hebt als wij, om de publieke sector vooruit te helpen met de digitale transformatie, verbind je dan met ons!

Wij zoeken niet alleen nieuwe collega’s, ook ZZP-ers die zich aan ons netwerk willen verbinden zijn welkom. Door de constante groei in adviesopdrachten en de vraag voor de invulling van interim opdrachten kunnen we op alle kennis- en ervaringsniveaus van Native nieuwe collega’s gebruiken.

Samen blijven we ons innoveren en ontwikkelen, als individu en als team. Daarmee creëren we meerwaarde voor onze klanten en onszelf.

  • 32-40 uur

    Strategisch adviseur datagedreven werken
  • 32-40 uur

    Consultant Business & IT voor het publieke domein
  • Strategische adviseur
  • 32-40 uur

    ICT adviseur / ICT projectleider
  • 32-40 uur

    Young Professional ICT/informatiemanagement voor het publieke domein