Over ons

'Native' staat voor oorspronkelijk: geworteld midden in de samenleving, willen we van toegevoegde waarde zijn. Met onze expertise van het vakgebied en een inspirerende aanpak willen we het verschil maken en richtinggevend zijn.

Native Consulting is sinds haar oprichting door Kees van den Tempel in 2012 uitgegroeid tot een innovatieve en betrouwbare adviespartner voor lagere overheden en maatschappelijke organisaties, die wij ondersteunen bij hun complexe vragen op het snijvlak van informatievoorziening, dienstverlening en bedrijfsvoering. Wij zijn ervan overtuigd dat we door het verbinden van mens, ICT en organisatie bijdragen aan het creëren van een grotere maatschappelijke waarde voor onze opdrachtgevers.

Wij ondersteunen in divers samengestelde teams, organisaties in hun digitale transformatie van strategie en beleid tot en met de uitvoering.

“Zeggen wat nodig is, eerlijk en oprecht, altijd op een respectvolle manier”

Onze bevlogen mensen zijn vanzelfsprekend inhoudelijk sterk, maar maken het verschil door hun open blik, nieuwsgierige houding en betrokkenheid bij de uitdagingen waar onze opdrachtgevers voor staan. Wij volgen ontwikkelingen in ons vakgebied in relatie tot de veranderende samenleving op de voet en zijn daarmee een lerende en innovatieve organisatie. De kennis en inzichten die we zo vergaren delen we graag met anderen op onze website en tijdens discussiesessies met ons werkveld. Zo kunnen we elkaar inspireren!

Ons team

Martin van Dijk

Martin van Dijk

Partner / Adviseur

06 - 24632058

m.van.dijk@nativeconsulting.nl

Ramona Pakvis

Ramona Pakvis

Adviseur informatieveiligheid en privacy

06 - 15567357

r.pakvis@nativeconsulting.nl

Belinda Dokman

Belinda Dokman

Officemanager

06 - 52311890

b.dokman@nativeconsulting.nl

Rob Cortjens

Rob Cortjens

Partner / Adviseur

06 - 21508683

r.cortjens@nativeconsulting.nl

Jelle Gotjé

Jelle Gotjé

Adviseur/ Managementteam lid

06 - 22933575

j.gotje@nativeconsulting.nl

Mariëlle Hulsegge

Mariëlle Hulsegge

Adviseur datagedreven werken

06 - 11310526

m.hulsegge@nativeconsulting.nl

Eric van Dijk

Eric van Dijk

Adviseur informatiemanagement

06 - 38204526

e.van.dijk@nativeconsulting.nl

Thomas Beniers

Thomas Beniers

Adviseur

06 - 54290486

t.beniers@nativeconsulting.nl

Wouter van Veen

Wouter van Veen

Adviseur dienstverlening

06 - 41426223

w.van.veen@nativevonsulting.nl

Manouk Schoonenboom

Manouk Schoonenboom

Adviseur

06 - 52526280

m.schoonenboom@nativeconsulting.nl

Richard Lekkerkerk

Richard Lekkerkerk

Adviseur informatiemanagement

06 - 50895103

r.lekkerkerk@nativeconsulting.nl

Maarten Derksen

Maarten Derksen

Adviseur ICT

06 - 28259046

m.derksen@nativeconsulting.nl

Christy van de Weetering

Christy van de Weetering

Adviseur informatiemanagement

06 - 27082518

c.van.de.weetering@nativeconsulting.nl

Jacko Kuppens

Jacko Kuppens

Adviseur informatiemanagement

06 - 29093937

j.kuppens@nativeconsulting.nl

André van den Reek

André van den Reek

Marketing specialist

06 - 24632931

a.van.den.reek@nativeconsulting.nl